Добровольці кажуть, що патрулюють у Золотому вулиці разом із поліцією

<span>Лідер «Національних дружин» Ігор Михайленко (псевдонім Друг Черкас)</span>
Лідер «Національних дружин» Ігор Михайленко (псевдонім Друг Черкас)
Фото: Станіслав Груздєв, Главком


Лідер «Нацдружин»: Наші хлопці на передову, звичайно, не ходять, але вони допомагають Об этом сообщает pravda-news.in.ua со ссылкой на СМИ.Лідер «Нацдружин» Ігор Михайленко в інтерв’ю «Главкому» розказав, що добровольці патрулюють у Золотому вулиці разом із поліцією і пояснив, яка взагалі зараз ставиться задача перед добровольцями, які приїхали на протести проти відведення військ.


«Ми займаємося патрулюванням вулиць і допомогою місцевим жителям. З правоохоронними органами сконсолідувалися щодо патрулювань. Золоте дійсно добре оберігається, правоохоронні органи там дійсно працюють. 8 жовтня був інцидент у Катеринівці, коли патрульна машина виїхала ледь не на передову. Її повернули назад», — розказав він.


Михайленко зазначив, що його хлопці на передову, звичайно, не ходять, але вони виконують допоміжну функцію: якщо треба якась допомога місцевим жителям, завжди надають.


Лідер «Нацдружин» також пояснив, як відбувається їхня координація з поліцією: «Ми спілкуємося напряму з місцевими відповідальними особами і розподіляємо зони патрулювання».


Як повідомлялось, з минулих вихідних місто Золоте в Попаснянському районі на Луганщині, опинилося у центрі уваги всієї України. До нього почали з’їжджатися націоналісти, аби завадити розведенню військ, початок якого керівництво держави анонсувало на понеділок, 7 жовтня.


Згодом стало відомо, що заплановане розведення військ у Петрівському і Золотому, було відкладено через порушення проросійськими бойовиками режиму припинення вогню у цих точках.


Читайте також: Лідер «Нацдружин» Ігор Михайленко: Провозимо зброю у Золоте, користуючись лазівкою у законі

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/dobrovolci-kazhut-shcho-patrulyuyut-u-zolotomu-vulici-razom-iz-policijeyu-631969.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя